HALAS İSKELE

SATIŞ KİRALAMA

Uygun projeler de " BARTER İMKANI "
Barter

Satış Kiralama
Firmamız Ürünlerinin satışında bütçenize uygun taksitle satış imkanı sunuyoruz... Detay için lütfen firmamızla iletişime geçiniz..


GÜVENLİKLİ KİRALIK İSKELE SİSTEMLERİ

İnsan odaklı anlayış yapısına sahip firmamız iskele ve kalıp sistemleri alanındaki eksiklikleri görmüş ve çalışmalarını bu alana yönlendirmiştir.
Uzun bir araştırma geliştirme çalışması sonunda inşaat Sektöründeki ihtiyaca cevap verece bilecek bu sistemi hizmete sunmuştur.


SİSTEMİN GENEL ÖZELLİKLERİ:

- TAM KORUMALI STANDARTLARA UYGUN YAPI
- TOPLAM MALİYETTE EKONOMİK YAPI
- KOLAY KURULUM
- KOLAY SÖKÜM
- DAYANIKLILIK
- ERGONOMİ
- ÜST DÜZEY GÜVENLİK
- KULLANIM KOLAYLIĞI


SİSTEM DETAYLARI:

Sistemimizi diğer sistemlerden ayıran başlıca detaylar:
*Gerek montajı esnasında gerekse çalışma esnasında ekiplere üst güzey güvenlik sağlayan açık sistem Panolardan ve tek parça olarak tasarlanmış yatay bağlantı elemanlarından oluşur.
*Kot farkını almak için alt ayar milleri kullanılmaktadır
*Yürüme platformları ile güvenli bir iş akışı sağlanır.Ekipler katlar arası kalas transferi ile uğraşmazlar bu sayede iş hızı ve iş güvenliği üst seviyelere taşınmış olur.
*Duvar dayama elemanları kullanılarak iskele cepheye sabitlenir Ayarlanabilir Duvar dayama elemanlarımız sayesinde sistem çalışma yüzeyine İstenilen uzaklıkta ayarlanıp her eksende maksimum mukavemette montaj sağlanmış olur.
*İskelemizde ekipler katlar arasına çıkışları panoların içine monte edilen bağımsız merdivenler sayesinde gerçekleştirirler.
*Sistemimiz; bünyesinde barındırdığı bütün elemanlarının projenize uygunluk sağlayabilecek şekilde esnek ölçülerde imalatları sayesinde en sıkıntılı çalışma alanlarında dahi mükemmel çözümler sunar.
* Şantiye tecrübesine sahip kalıp ve iskele sistemleri konusunda uzman personelimiz proje bitimine kadar yanınızdadır.
Zaman kaybına son, cephe iskelesinde Avrupa standartlarında emniyetli, sağlam, ekonomik, kullanışlı KİRALIK iSKELE SİSTEMLERİNİ KİRALAMAK VEYA SATIN ALMAK İÇİN ARAYINIZ